ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. www.almuka.com (bundan böyle ‘’web sitesi’’ şeklinde anılacaktır.) adresi üzerinden siteyi kullanarak, kayıt işlemlerini tamamlayarak, kullanım sözleşmesinin yasal bağlayıcılarına tabii olmayı peşinen beyan,kabul ve taahhüt etmiş sayılmaktadır.

2. Almuka.com sebep göstermeksizin sunduğu hizmetlerde,hizmetlerin işleyiş şekillerinde, bu sözleşmesinde ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her konuda değişiklikler,kısıtlamalar ve iptaller yapabilir.

3. Almuka.com ‘da gezen ve siteden faydalananlar “kullanıcı“,tanıtım sayfasını ve banneri yayınlanan firmalar da “reklam veren“ olarak adlandırılacaktır.Kullanıcılar ücretsiz faydalanacaktır.reklam veren firmalar ücrete tabidir.

4. Firma tanıtım sayfalarında yer alan videolar, fotoğraflar iletişim bilgileri ve detay bilgileri, doğruluğunu yasallığını ve orjinalliğini Reklam Veren peşinen beyan,kabul ve taahhüt eder. Video ve fotoğraflar ile teklif mailleri ve bilgilerden yapılan değişiklikler, Reklam Verenin sorumluluğundadır.

5. Firma tanıtım sayfalarında ki video, fotoğraf yükleme ile teklif maillerini cevaplama, Reklam Verenin sorumluluğundadır. Teklif mailleri almuka.com sitesinden otomatik olarak reklam veren firmanın mailine aktarılır. Almuka.com üzerinden istenilen ve gönderilen tekliflerden, satış, taahhüt, sözleşme, alacak,verecek ve satışla ilgili almuka.com sitesinin hiçbir taahhüdü ve sorumluluğu yoktur.

6. Almuka.com sitenin içeriğini, işleyişini ve hizmet türünü değiştirmeyi veya eklemeyi, sonlandırmayı kullanıcılara sitesi hakkında bilgilendirme, e-mail gönderme hakkına sahiptir.

7. Almuka.com içeriğinde bulunan yazı veya görseller kaynak belirtilmeden alıntı yapılamaz.

8. Almuka.com server’larından veya kullanıcılarından virüs bulaşması,bilgisayarınızda hata oluşması da kullanıcıların kullanım riskidir.kullanıcıların ve Reklam verenlerin Almuka.com tarafından sunulan hizmetlerden yaranabilmek amacıyla kullandıkları sisteme erişim araçlarının (e-posta,parola v.b ) güvenliği, saklanması,üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması,kullanılması durumlarıyla ilgili hususlarda tamamen üyelerin sorumluluğundadır.

9-Almuka.com sitesi yasallığı ve doğruluğu olmayan video,fotoğraf veya yazıların kaldırılması ve sözleşme şartlarına uymayan Reklam Veren firmaların sözleşmelerini tek taraflı fes etme hakkına sahiptir.

10-Almuka.com sitesi reklam veren firmanın,telefon veya e-mail adresinden mesaj veya direk arayarak servisleri hakkında bilgi verebilir,hizmet kalitesini sorgulamak ve veri elde etmek maksatlı anketler düzenleyebilir.

11. Kullanıcı hatalarından doğan paylaşımlardan ve müşteri ile firma arasında ki anlaşmazlıklarda Almuka.com taraf değildir. Almuka.com firmaları buluşturan bir platformdur ve aracılık eder.

12-Üye yukarıda yer alan maddelere aykırı hareket ederek uğrayabileceği her türlü zarar sebebiyle Almuka.com’dan tazminat talep edilemeyeceğini kabul eder.

13-Üye,Almuka.com üyeliğini kısmen veya tamamen herhangi bir üçüncü kişiye devredemez;üyelik üyenin kendisinden başka kişilerin kullanımına açılamaz.

14-Almuka.com üyelik sözleşmesinin uygulanmasından doğan her türlü anlaşmazlıkta,Bakırköy Mahkemeleri yetkilidir.