Almuka.com site içinde belirtilen sektörlerle beraber, paydaşlarını tek çatı altında toplayan bir reklam ve sanal fuar platformudur.

NEDEN ALMUKA.COM SİTESİ

Almuka.com site içinde belirtilen sektörlerle beraber, paydaşlarını da tek çatı altında toplayan bir reklam ve satış platformudur.

Satış, sadece alıcı ve satıcıyı direkt ve hızlı bir şekilde buluşturmaktan ibarettir. Firmaların satışlarından % komisyon almayan, satıcı ve alıcı buluşmasını sağlayan platformdur.

Reklamın geçerliliği, kendi sektörel firmaların, alıcı ve satıcının oluşturduğu bir havuzda var olmasıyla anlamlı ve karlı olmaktadır.

Almuka.com aktif müşterilerinize hızlı bir hizmet verme imkanı sunarken, paydaş firmaların müşterilerinin de bu site ile size ulaşmasını, marka değerinizi ve satış oranınızı arttırmayı sağlar.

Almuka.com’un amacı, büyümek isteyen, daha geniş kitlelere hitap etmek isteyen ve marka değerini yükseltmek isteyen, yurtiçi ve yurtdışı satışları ile firmaların kar marjlarını arttırmayı hedeflemektedir.

Almuka.com , mahallenin değil, ilçenin değil, ilin ve Türkiye’nin ileride dünya markası olması için az bir bütçe ile marka değerinizi doğru kullanmayı ve yükseltmeyi hedef edinir.

Almuka.com, sektörel firmaları birleştiren ve gerçek müşterilerin ziyaret ettiği, tıklama oranı ile değil, gerçek alıcı ve satıcıların, reklam ve satışının yapıldığı sektörel havuz sistemidir.

Biz bu yola çıkarken, belli sektörleri ve paydaşlarını tek çatı altında toplayıp markalarına değer katmayı hedefledik.

İnanan kazanır.

Ticaret alternatif ülke ve müşterilerle devamlılık arz eder.

Saygılarımla,


ALMUKA OFİS

Siz de ürünlerinizin burada yer almasını istiyorsanız lütfen tıklayın!

Avantajlı üyelik koşullarımızı öğrenmek ve sponsor firmalar arasında olmak için şimdiden yerinizi ayırtın