Firmaya Mesaj Bırakın

VİOLA OFİS MOBİLYA

Firma Kodu: F153471151

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

VİOLA OFİS MOBİLYA

Grntnn olas ierii oturan insanlar

HAKKIMIZDA

Hedeflerine ulaşma arzusunu ve üretim gücünü tasarlama tutkusundan alan bu yolculuğa 1998 yılında Murat Karakaş, Üzeyir Kuz ve Ali Kuz tarafından küçük bir atölyede başlamıştır. Sadece üretim alanında sınırlı kalmamak, satış ağını genişletmek ve kullanıcıya ulaşmak hedefiyle 2002 yılında ilk satış noktası olan FLAŞ OFİS mağazası açılmıştır. Mobilya sektöründe yenilikçi aynı zamanda kaliteli ürünleri ile tanınan ve beğenilen bir firma olarak yoluna devam ederken, kurumsallaşma adına önemli bir karar alınmış ve 2006 yılında tüm birimler VİOLA adı altında toplanmıştır.

1998 yılından itibaren sektörden gelen taleplerin artması ve firmanın mobilya alanında uzmanlaşması sonucunda 2011 yılında Ankara Akyurt ilçesinde 5.000 m² üretim alanı inşa edilmiştir. Üretim hacminin artması, Ankara, İstanbul, Düzce, Mersin, Elâzığ da bulunan kendi mağazalarının açılmasına ve ülkemizde her ilde satış noktaları bulunmasını sağlamıştır. Satış noktalarının, müşteri memnuniyetinin ve referansların artmasıyla beraber üretim alanının büyümesine ihtiyaç duyulmuştur. Böylece bilgi, deneyim ve büyüme tutkusuyla 2015 yılında 13.500 m² alana sahip üretim tesisi kurulmuştur. Üretimde yakaladığı başarı ile dünya genelinde 45’i aşkın satış noktasına ek olarak Irak, Libya, Romanya gibi ülkelerde kendi mağazaları ve 2017 yılında Afrika pazarına açılmak amacıyla Senegal’de açılan ENVİ firması, bizi bugün VİOLA yapan yapı taşlarıdır.

Grntnn olas ierii oturan insanlar masa ve i mekan
MİSYON
En önemli unsur ‘GÜVEN’ duygusunu esas alan yönetim anlayışıyla, özgün felsefemizden ödün vermeden, tutku ve azimle gelişen uluslararası bir marka olmak.

VİZYON

Tasarım ve inovasyon odaklı büyüme tutkumuzla sayesinde, farklı bakış açımızla, mobilya sektöründe lider firma olmak.

Fotoraf aklamas yok

Firma Resmi Adı

VİOLA OFİS MOBİLYA

İletişim Bilgileri

(312) 348-6000
info@violaburo.com

Yetkili Adı Soyadı

VİOLA OFİS MOBİLYA

www.violaofis.com

Güzelhisar Mah. 33. Sok. BALIKHİSAR No : 336
Akyurt - Ankara

Firma Faaliyet Alanları

  • OFİS MOBİLYA AKSESUAR FİRMALARI
  • OFİS MOBİLYA FİRMALARI

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 2

Firma Harita