Firmaya Mesaj Bırakın

TERGAN

Firma Kodu: F132787535

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

TERGAN DERİ

Grntnn olas ierii 1 kii ayakta ve ayakkablar

HAKKIMIZDA

Kurucu Başkan Mümin Tergan tarafından 1972'de kurulan ve sektöre kemer imalatıyla giriş yapan Tergan, günümüzde ailenin 2.kuşak temsilcilerinin de markaya katılımıyla yoluna başarıyla devam etmektedir.

45 yıldır başarılı bir şekilde süren Tergan yolculuğu, imalat, ihracat, toptan satışın yanı sıra tüm perakende kanalında da devam etmektedir. Tergan'ın bugün Türkiye'de 40 mağaza, yurtdışında ise, İngiltere, Ukrayna, Bulgaristan, BAE de toplam 13 franchaise mağazası bulunmaktadır.

Grntnn olas ierii 1 kii gkyz ayakkablar ve ak hava

Tergan'ın ürün yelpazesinde yer alan el yapımı ürünler arasında; ayakkabıların yanı sıra, cüzdanlar, kemerler, evrak çantaları, kadın çantaları, seyahat çantaları, Bond ve pilot çantalar, ofis ve kişisel kullanım için çeşitli deri aksesuarlar bulunmaktadır.

Marka, her zaman yenilikçi, dinamik ve trendler doğrultusunda, Tergan'ın kalitesini, rahatlığını, şıklığını yansıtan tasarımlar hazırlamaya devam etmektedir. Ünlü markaların da tercihi olan Tergan, dünyaca ünlü isimler tarafından da tercih edilmektedir. Marka, üretim kalitesi, zamanında teslimat ve satış sonrası destek ile bir dünya markası olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Grntnn olas ierii 2 kii ayakkablar

Firma Resmi Adı

TERGAN DERİ

İletişim Bilgileri

(850) 811-6060
info@tergan.com

Yetkili Adı Soyadı

TERGAN ÇANTA

www.tergan.com.tr

Terazidere Mah. Esenler Cad. Yaşar Doğu Sok. No:8
Bayrampaşa - İstanbul

Firma Faaliyet Alanları

  • Aksesuar-Ayakkabı-Çanta-Cüzdan Firmaları
  • Suni Deri Firmaları

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 3

Firma Harita