Firmaya Mesaj Bırakın

TAFE GIDA

Firma Kodu: F137114888

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

TAFE GIDA GEBZE

Grntnn olas ierii yiyecek

HAKKIMIZDA

Tafe Gıda A.Ş. olarak, geleneksel lezzetleri sizlerle buluşturmak için yeni, modern ve son teknolojiyle üretim yaptığımız bir tesis kurduk. Geleneksel şekerlemeler, spesiyal baklavalar, kurabiyeler, lokumlar, krokanlar, badem ve fıstık ezmeleri deneyim ve birikimlerimizin yanı sıra yenilikçi fikirlerimizle yeniden hayat buldu.

Ülkemizin en güvenilir üreticilerinden temin edilen hammaddelerle hijyenik koşullarda, katkısız, doğal ve kalite standartlarına uygun biçimde üretilen bu eşsiz lezzetleri, özel ambalajlarda beğenilerinize sunuyoruz.

Grntnn olas ierii yiyecek

Arzumuz, bu geleneksel lezzetleri yeniden hatırlatmak ve hayatınıza mutluluk katabilmektir.

Tafe'ye yabancı değilsiniz. 1926 yılında Mardin'de tahin üretimiyle gıda sektörüne adım atan Tahincioğlu Ailesi, 1952 yılında Fehmi Tahincioğlu'nun da aktif katılımıyla çalışmalarını Diyarbakır'da sürdürmüştür.

1957'de ailece İstanbul'da kurdukları Kent Gıda; yarattığı markalarla uzun yıllar 7'den 70'e tüm Türkiye'nin beğenisini kazanmıştır. Fehmi Tahincioğlu'nun 1952 yılında başladığı iş hayatı ve Kent Gıda ile bütünleşen tecrübe ve bilgi birikimi, Tafe Gıda A.Ş. bünyesinde geleneksel lezzetleri artık sizlerle buluşturuyor.

Grntnn olas ierii yiyecek

Firma Resmi Adı

TAFE GIDA GEBZE

İletişim Bilgileri

(262) 751-3814
info@tafegida.com

Yetkili Adı Soyadı

TAFE GIDA

www.tafegida.com

Yenikent Mah. Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesi 12. Sokak No:6
Gebze - Kocaeli

Firma Faaliyet Alanları

  • GIDA SEKTÖRÜ FİRMALARI

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 1

Firma Harita