Firmaya Mesaj Bırakın

SAMUR

Firma Kodu: F137377236

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

SAMUR HALI

Grntnn olas ierii gkyz im ak hava ve doa

HAKKIMIZDA

1973 yılında kurulan Samur Halıları Sanayi Ve Ticaret A.Ş. duvardan duvara halı ve halı ipliği üretimi konularında uzmanlaşmış entegre bir kuruluştur. 100.000 m2’ lik kapalı alanda 650 uzman personel ile faaliyet gösteren Samur Halı, 50.000m2/gün üretim kapasitesinde çalışmaktadır.

Türkiye’de halı konusunda ilklerin öncüsü olan Samur Halı kurulduğu günden bu yana sektöre yenilikler katmaya devam etmektedir.

46. yılımızda 155 milyon m2’’yi aşkın alanı Samur kalitesiyle döşedik. Baskı tesislerimizin kurulmasından bu yana ise son 10 yıl içerisinde sadece beş yıldızlı otellere 5 milyon m2 halı üreterek her alandaki varlığımızı genişlettik.

Grntnn olas ierii masa

Kurulduğumuz günden bu yana üretim politikamızda stili, yeniliği, dayanıklılığı ve uygulanabilirliği benimsedik. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti öncelikli ilkelerimizden oldu. Bundan sonraki yıllarda da kalitemizden ödün vermeden yenilikçi ürünlerimizle ve seçkin olanaklarımızla evinizde, ofisinizde, otelinizde, iş merkezlerinizde adım attığınız her yerde olmaya devam edeceğiz.

Bünyesinde barındırdığı desen, üretim ve satış konusunda tecrübeli 650 kişilik çalışanıyla, samur bugün duvardan duvara tafting halı üreten firmalar arasında öncü bir lider ve ev dekorasyonu konusunda tanınmış bir isim olmuştur. Yakaladığı farklı tarz, olağanüstü değişik ve özgün çalışmalar da samur'un diğer firmalardan sıyrılıp, Türkiye'de tanınmış bir marka olmasını sağlamıştır. Halı alırken müşterinin beklentilerine göre hareket eden ve bunun neticesinde müşterinin ne istediğini çok iyi bilen samur çalışanlarının yarattığı değişik renk, stil ve desendeki ürünlerimiz birçok insanın evine ulaşmıştır. Bugün evler, işyerleri ve bürolar samur tarafından üretilmiş özel halılarla döşenmekte ve tüm müşterilerimiz kapsamlı garanti koşullarından faydalanmaktadırlar.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, standart üretiminin yanı sıra özellikle kontrat pazarında (restoranlar, oteller, ofisler, havaalanları) ve evlerde kullanılan butik tarzda 6000’den fazla değişik renk ve desenden oluşan geniş bir koleksiyona sahiptir. Ürün yelpazesindeki genişlik ve derinlik sayesinde,ürünlerimiz her bütçeye de hitap edebilmekdir. samur zengin renk seçeneği, sağlamlık, esneklik ve doğal tarzını doğru renk ve dokuma tekniği ile birleştirmektedir.
Fotoraf aklamas yok

Firma Resmi Adı

SAMUR HALI

İletişim Bilgileri

(312) 847-5290
samur@samur.com.tr

Yetkili Adı Soyadı

SAMUR HALI

www.samur.com.tr

Balıkhisar Mah. Koca Seyit Onbaşı Caddesi No:13
Akyurt - Ankara

Firma Faaliyet Alanları

  • HALI FLEX FİRMALARI

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 1

Firma Harita