Firmaya Mesaj Bırakın

RELAX MODE

Firma Kodu: F135707741

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

RELAX MODE

  Grntnn olas ierii 1 kii ayakta

HAKKIMIZDA

1965 yılında tekstil sektöründe üretime başlayan ÜNPAR GİYİM Sanayi, yaşamı rahatlatmak amacıyla yarattığı Relax Mode markası ile tüm deneyimini günümüze aktarmakta.

İzmir de bulunan fabrikamızda özgün tasarımlar ile yarattığımız koleksiyonlarımızla rahat giyim sektöründe piyasanın ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Rahat giyim sektörüne yeni bir bakış açısı getiren firmamız; üretim kapasitesi, kalite standartları ve özgün koleksiyonları ile dünya markalarıyla aynı kulvarda yarışmaktadır.

Dünya pazarlarında ticari ilişkilerini sürdüren firmamız Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa pazarlarında sizlerle çalışmaktan ve uzun süreli ortaklıklar başlatmaktan memnuniyet duyacaktır.

Grntnn olas ierii 2 kii ayakta duran insanlar ve i mekan

Tekstil sektöründe üretim kapasitesi, kalitesi ve özgün tasarımları ile rekabet yaratan Relax Mode 'un yönetim felsefesi bayi ve müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Özgün temalı koleksiyonları ile geniş bir yaş ve beğeni kitlesine hitap eden marka, tasarımlarını DAY ve NIGHT olmak üzere iki grupta toplamakta ve böylece müşterilerine çok alternatifli ürün grupları sunmaktadır.

Hazır giyim sektöründe kombinli satış stratejisini benimseyen Relax Mode, müşterilerine yoğun hayat tempolarında fiyat avantajı ve hem rahat hem de şık olabilme imkanı sağlar. Markanın gücü tüm aile bireylerinin ihtiyacını karşılayacak ürün çeşitliliğinden doğar. Relax Mode markası altında konsept tasarım olarak satışa sunulan Club ürünleri, DAY ve NIGHT gruplarımız ile uyum içerisindedir.

Grntnn olas ierii 1 kii i mekan

Firma Resmi Adı

RELAX MODE

İletişim Bilgileri

(533) 582-6262
destek@relaxmode.com.tr

Yetkili Adı Soyadı

RELAX MODE

www.relaxmode.com.tr

Fatih Mah. Sanayi Cad. No:31
Gaziemir - İzmir

Firma Faaliyet Alanları

  • İç Giyim-Pijama Firmaları
  • Gecelik &Sabahlık&Pijama Firmaları
  • İç Giyim Firmaları
  • Bayan Giyim Firmaları
  • Spor Giyim Firmaları

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 2

Firma Harita