Firmaya Mesaj Bırakın

QUZU

Firma Kodu: F140410062

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

QUZU OFFİCİAL MERTER

 

HAKKIMIZDA

Toptan Giyim Sektörü’nün öncü markası Quzu, hazır giyim sektöründeki tüm ihtiyaçlara ve trendlere yönelik tasarımlarıyla, 2010 yılı Kasım ayından itibaren hayata geçirilmiştir. Kurulduğu ilk günden bu yana, markalara sunduğu kaliteli, güncel ve eşsiz seçeneklerle, adını tüm dünyada hızla duyurmaya devam etmektedir.

Tasarımlarına değişen dünya trendlerini yansıtarak, yeniliklerin Türkiye’deki öncüsü olmayı ilke edinen ve bu özel tasarımları kullanılan doğal ve kaliteli kumaşlar ile zenginleştiren Quzu, gün geçtikçe hazır giyim markalarının vazgeçemediği Toptan Giyim Markası haline geldi. Bugün dünyanın birçok noktasındaki moda mağazalarının vitrinlerinde, Quzu’nun tüm bu tasarımlarına rastlayabilir ve spor giyimden klasiğe, feminen bir çizgiden maskülen bir çizgiye uzanan, zengin bir ürün çeşitliliği ile karşılaşabilirsiniz.

7jpg

Eğer siz de moda mağazanızı ya da online alışveriş kanalınızı hızla büyütmek, müşterilerinize memnun kalacakları bir moda deneyimi yaşatmak ve kadın giyim ticaretinde unutulmaz markalar arasında yer almak istiyorsanız, sipariş adına tüm detaylar için iletişim bölümünden, sosyal medya kanallarından bilgi alabilir veya Quzu’nun Merter’deki Toptan Satış mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

20190529_Quzu_2736jpg

Firma Resmi Adı

QUZU OFFİCİAL MERTER

İletişim Bilgileri

(212) 557-9199
info@quzu.com.tr

Yetkili Adı Soyadı

QUZU OFFİCİAL

www.quzu.com.tr

M. Nesih Özmen Mah. Nadide Sok. No: 84/A Merter
Güngören - İstanbul

Firma Faaliyet Alanları

  • Bayan Giyim Mağazaları
  • Bayan Giyim e- Ticaret Firmaları
  • Bayan Giyim Firmaları

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 6

Firma Harita