Firmaya Mesaj Bırakın

NURTEKS

Firma Kodu: F142535004

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

NURTEKS İÇ GİYİM


HAKKIMIZDA

1983 yılında Beyoğlu’nda ufak bir atölyede üretime başlayan Nurteks Konfeksiyon Türk İç Giyim sektöründe, Güneşlideki merkezinde 30 yılı aşkın süredir, bayileri ile el ele vererek ulaşmış olduğu başarının gururunu yaşıyor. Tecrübesiyle iç giyim, gecelik, sabahlık, babydoll ve pijama modellerinde en iyiyi, en sağlıklıyı, toplam kalite felsefesini kendine ilke edinmiş genç, dinamik ve profesyonel kadrosu ile kuruluşunun ilk günlerindeki heyecanıyla, tüketicisine sunmaya devam edecektir.

 

Yıllık ortalama 500.000 kapasitesi olan ve toplam üretimin %40‘ını ihraç eden Nurteks, teknolojiye olan yatırımını sürdürmektedir. Kalite ve müşteri memnuniyetine odaklanmış olan yönetim kadrosu gerek yurt içi, gerekse yurt dışında uluslararası standartlarda hizmet verebilmek amacıyla hareket etmektedir.

 

Global bir ölçekte, yüksek kalitede bir markayı temsil etme vizyonuyla Nurteks, kalite ve marka güvenirliliğini başlıca değerleri olarak kabul eder. Bu marka perspektifini paylaşan tüm çalışan ailesi, her zaman takım çalışmasıyla beraber verimliliği ve üretkenliği daha iyi yerlere getirme amacını taşımakla birlikte ürün standartlarında ve diğer her alanda, sürekli bir inovasyon çabasıyla, müşterilerinin talep ve isteklerine cevap vermeyi amaçlar.Firma Resmi Adı

NURTEKS İÇ GİYİM

İletişim Bilgileri

(212) 656-1690
info@nur-tex.com

Yetkili Adı Soyadı

NURTEKS İÇ GİYİM

www.nur-tex.com

Hobyar Mah. Aşirefendi Cad. (Büyük Postane Arkası) No:17/E Eminönü
Fatih - İstanbul

Firma Faaliyet Alanları

  • Gecelik &Sabahlık&Pijama Firmaları
  • İç Giyim Firmaları

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 1

Firma Harita