Firmaya Mesaj Bırakın

MADAME COCO

Firma Kodu: F134903721

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

MADAME COCO

Fotoraf aklamas yok

Hakkımızda

 Madame Coco, tüketici ihtiyaçlarının doğru analiziyle başarılı bir iş modeline dönüştürülmesi sonucu 2011 yılında İlhan Tanacı tarafından oluşturulmuş ve kısa sürede Türkiye ev tekstili ve dekoratif ürünler sektörünün lideri haline gelmiş bir markadır. 2016 yılında başladığı yurtdışı mağazalaşma faaliyetlerine birçok ülkede hızla büyüyerek devam eden Türkiye’nin en önemli global marka adaylarından biridir. Hali hazırda Madame Coco; 10 ülkedeki 83 şehirde 275 mağazası ve 75.000 m2 satış alanına ek olarak e-ticaret sitesiyle birlikte yılda 100 Milyon ziyaretçi ve sosyal medyada 4 milyon takipçiye hitap etmektedir.

 Klasik ev tekstili ürünlerini Avrupai desenlerle farklılaştırarak tüketicilere sunarak başlayan Madame Coco; ürün yelpazesini kısa sürede cam ve kristal, mutfak ve sofra, plastik ürünler, ev giysileri, kişisel bakım ürünleri ve kozmetik gibi ev tekstili dışındaki kategorilerle de genişletmiştir. Geniş ürün yelpazesini özgün tasarımları ile zenginleştirerek tüketiciler tarafından sevilen ve takip edilen, rakiplerinden ayrışan bir marka haline gelmiştir.

 Doğadan gelen içerikleriyle Répertoire markalı kozmetik kategorisi doğallığı hayatına katmak isteyen herkesin ilk tercihi olmaya devam etmektedir.

 Ziyaretçilerimize kendilerini evlerinde gibi hissettiren samimi ve şık mağazalarımıza ek olarak, e-ticaret sitemizde özgün konseptimizi ulaşılabilir fiyatlarla sunmaktayız.

 Paydaşlarımıza karşı sorumlu ve öncü olmayı hiçbir zaman aklımızdan çıkarmadan güvenilir, adalet kavramını sonuna kadar yansıtan ve çalışanlarımızın haklarını her zaman gözeten ve onlarla aynı enerjiyi paylaşan bir marka olarak, hep beraber başarıyı sırtlamaya devam ediyoruz.

 Madame Coco markasının vizyonu, Avrupa ve Ortadoğu’da gelecek 10 yılda en sevilen ve tercih edilen ev ürünleri markası olmaktır.

Grntnn olas ierii 2 kii glmseyen insanlar

Vizyon Misyon

Misyon: Yaşam alanları için esin kaynağı ürünleri, herkes için ulaşılabilir kılmak.

Vizyon: Avrupa ve Ortadoğu'da gelecek 10 yılda en sevilen ve tercih edilen ev ürünleri markası olmak.

Grntnn olas ierii yaz

Firma Resmi Adı

MADAME COCO

İletişim Bilgileri

(850) 532-3300
info@madamecoco.com

Yetkili Adı Soyadı

MADAME COCO

www.madamecoco.com

Avni Dilligil Sokak Çelik İş Merkezi B Blok Zemin Kat 34394 Mecidiyeköy
Şişli - İstanbul

Firma Faaliyet Alanları

  • EV TEKSTİLİ FİRMALARI
  • MEFRUŞAT FİRMALARI
  • MAKİNA HALISI
  • ZÜCCACİYE FİRMALARI
  • ENDÜSTRİYEL MUTFAK FİRMALARI

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 2

Firma Harita