Firmaya Mesaj Bırakın

KAZEE

Firma Kodu: F112398414

Kurumsal Bilgiler

KAZEE İNTERPOLO LALELİ

  Grntnn olas ierii 2 kii glmseyen insanlar ayakta duran insanlar
HAKKIMIZDA
Kazee Kazee 1993 yılında Kamil Tunaz tarafından kurulmuştur. Bayan giyiminde, kurulduğu günden beri kaliteyi, farklılığı ve müşteri memnuniyetini ana ilke olarak benimsemiş olan firmamız, 20 yılı aşkın bir süredir üretici firma olarak faaliyetini sürdürmektedir.
  Grntnn olas ierii 1 kii glmsyor ayakta
 Kazee markası ile ağırlıklı olarak triko, penye, pantolon, gömlek, elbise ve aksesuar çeşitlerini üretmekteyiz. Üretimizin tamamı İstanbul’da yapılmaktadır. Koleksiyonlarımız kendi profesyonel ekiplerimiz tarafından büyük bir titizlik ve özenle tasarlanmakta ve yine kendi entegre tesislerimizde üretilmektedir. Firmamız son teknoloji ürünü makine ve ekipmanlar ile yıllık yaklaşık 500,000 adedi bulan üretim kapasitesine ve sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarına anında cevap verebilme yeterliliğine sahiptir. Reel Tekstil kendine has tarzı, üretim anlayışı ve pazarlama stratejileri ile sektörün öncüleri arasında bulunmaktadır.
Grntnn olas ierii 1 kii ayakta
 Üretiminin büyük bölümünü ihraç eden şirketimiz ülke ekonomisine de ciddi katkılar sağlamaktadır. Ürünlerimizi başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Rusya, Ukrayna, Kırgızistan, Türkmenistan, Arap ülkeleri ve Güney Afrika’ya ihraç etmekteyiz. Firmamız’ın Laleli’de İnterpolo adında bir satış mağazası ve showroom’u bulunmaktadır. Firmamızin ticari faaliyetleri bugün Kamil Tunaz’ın oğulları tarafından yürütülmektedir. Kurucumuzdan miras kalan üretim felsefesi ile müşterilerimizi memnun etmek için gece gündüz ilk günkü heyacanımızla çalışmaya devam ediyoruz.
Grntnn olas ierii 3 kii ayakta duran insanlar

Firma Resmi Adı

KAZEE İNTERPOLO LALELİ

İletişim Bilgileri

(212) 517-0401
info@kazee.com.tr

Yetkili Adı Soyadı

KAZEE İNTERPOLO

www.kazee.com.tr

Mimar Kemalettin Mahallesi, Şair Haşmet Sokak, Laleli 4/B, 34130 Fatih/İstanbul
Fatih - İstanbul

Firma Faaliyet Alanları

  • Triko-Kazak&Hırka&Yelek

Firma Harita