Firmaya Mesaj Bırakın

JOHN PAUL ATAKER

Firma Kodu: F155243781

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

JOHN PAUL ATAKER


HAKKIMIZDA

John Paul Ataker, kusursuz yüksek kaliteli giysilerimizi yaratmaktan gurur duyar. Her giysi tek bir terzi tarafından denetleniyor ve koleksiyonumuz müşteri için hazır olmadan önce üç tur kalite kontrolünden geçiriliyor. Müşterilerimiz için yapılandırılmış önlükler, karmaşık detaylar ve modern şekiller içeren lüks bir deneyim sunmaya çalışıyoruz.

John Paul Ataker koleksiyonu güven, zarafet ve imzamız olan kadınsı bir kimlik sergiliyor.


ÖLÇÜM İÇİN YAPILDI

John Paul Ataker, müşterinin tescilli fabrikalarımız, el detaylarımız ve uygunluğumuzdan oluşan bir seçim yoluyla yüzeyleri kişiselleştirmesine olanak tanıyan özel bir hizmet sunar.


ÖZELLEŞTİRME

Atölyemiz, farklı olmaya cesaret eden müşterilerimiz için haute couture deneyimi ile türünün tek örneği giysiler yaratmaktadır. Desen oluşturmaya gönderilen, basit bir moulage oluşturan ve müşterinin kişisel konseptini imzalı John Paul Ataker tasarım sürecimizle birleştiren ayrıntılı bir eskizle başlıyoruz. İşbirliğinin sonuçları, müşterimize eski dünyanın lüksünü ve ayrıcalığını hissettiriyor.


ADIN ARDINDAKİ HİKAYE

"John Paul Ataker adı, Ataker'in büyükbabalarına saygı duruşunda bulunmak için lüks gece kıyafetleri ve hazır giyim markası için seçildi ve aynı zamanda Numan'ın oğlunun adıdır.

Koleksiyon, modern sofistike, bireysellik ve klasik silüetlere sahip bir moda öncüsü müşterisine hitap ediyor. Koleksiyon, İtalyan Vogue, W Magazine, InStyle Magazine ve People Magazine gibi etkileyici moda ve ünlü yayınlarında yer aldı.

Bugün John Paul Ataker koleksiyonu, Numan Ataker'i moda endüstrisinde önemli bir tasarımcı yapan tasarım bütünlüğü, uygunluk, karmaşık detaylar ve el yapımı işçiliğe odaklanan küratörlü stillerden oluşuyor. Böyle bir sofistike ve bireysellikle, giysiler, sadece birkaç isim vermek için modacı Kelly Osbourne, Chrissy Teigen ve Olivia Culpo gibi saygın ünlüler tarafından giyildi.


Firma Resmi Adı

JOHN PAUL ATAKER

İletişim Bilgileri

(532) 235-0257
info@johnpaulataker.com

Yetkili Adı Soyadı

JOHN PAUL ATAKER

www.johnpaulataker.com

Feriköy Mah. Azak Sok. No: 35
Şişli - İstanbul

Firma Faaliyet Alanları

  • Abiye Firmaları
  • Gelinlik&Nişanlık&Bindallı Firmaları
  • Bayan Giyim Mağazaları
  • Bayan Giyim e- Ticaret Firmaları
  • Bayan Giyim Firmaları

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 1

Firma Harita