Firmaya Mesaj Bırakın

İTALS BAHÇE MOBİLYA

Firma Kodu: F129375680

Sosyal Medyada İTALS BAHÇE MOBİLYA

Kurumsal Bilgiler

İtals Bahçe Mobilya BODRUM

Grntnn olas ierii masa ve ak hava

Hakkımızda

Modern, estetik ve fonksiyonel tasarım anlayışıyla müşterilerine sıradanlıktan uzak, kaliteli ürünler sunmayı amaç edinen İtals, bu alanda sektöre yön veren bir marka olarak satıştan, satış sonrası hizmetlere kadar yüksek kaliteli bir hizmet sunarak sektörle standartların gelişmesine katkıda bulunuyor. Müşterilerine, kaliteden ödün vermeden, modern ve yaşanılabilir mekanlar oluşturuyor.

 

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını gözeterek; mutlak müşteri memnuniyeti anlayışımızdan ödün vermeden; geniş ürün skalamız ve kusursuz hizmet anlayışımızla, öncü ve yaratıcı çözümlerimiz ile müşterilerimizin yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürünler tasarlayıp sunmak; onlara kaliteli, konforlu ve mutlu yaşam alanları oluşturmak.

 

 


VİZYONUMUZ

Kaliteden ödün vermeden, modern teknolojiler kullanarak dünya trendlerini kendi kültürümüzle yorumlayıp, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan bahçe mobilyaları tasarlamak ve bunları ulusal ve uluslar arası pazarlara sunmak. Ulusal piyasadaki güçlü imajımızı; küresel boyuta da taşımak ve uluslar arası alanda saygı duyulan bir bahçe mobilyası markası olmak.

Grntnn olas ierii okyanus masa ve ak hava

Firma Resmi Adı

İtals Bahçe Mobilya BODRUM

İletişim Bilgileri

(224) 244-7190
ali@itals.com.tr

Yetkili Adı Soyadı

İTALS MOBİLYA

www.itals.com.tr

Bitez Mahallesi, Adliye Cad
Bodrum - Muğla

Firma Faaliyet Alanları

  • BAHÇE MOBİLYA FİRMALARI