Firmaya Mesaj Bırakın

İDAŞ MOBİLYA

Firma Kodu: F142662585

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

İDAŞ MOBİLYA

Grntnn olas ierii i mekan

HAKKIMIZDA

1965 yılında kurulan İDAŞ, üretime 1967'de İstanbul Topkapı fabrikasında başlamış, 1976'da kurulan Bozüyük fabrikalarında üretimini sürdürmüştür. Kurulduğu günden bugüne milyonlarca tüketiciye ve dev otel zincirlerine yatak üretimi yapan İdaş yalnızca en titiz ve yetenekli zanaatkarlara güvenerek, 50 yılı aşkın tecrübeyle yaylı yatak sektörünün aranan markası haline gelmeyi ve bunu yarım asır korumayı başarmıştır.
Kalitenin ve iyi materyallerin kullanımının bir gelenek olduğu İDAŞ; 1965'ten bu yana kalite ve güven ile eşanlama geliyor olsada, herzaman daha iyi ve daha kaliteli ürünler ortaya koymayı ilke olarak kabul etmiştir. Ve bugün yarım asırlık eski dünya ustalığının yeni dünya sanatıyla birleştiği İdaş yataklarının bulunduğu her ev; zengin mirasımızın bir parçasıdır...
Grntnn olas ierii yatak odas ve i mekan

Ülkemizde dünya standartlarında ilk yaylı yatak üretimi İdaş tarafından gerçekleştirilmiştir. Yarım asırlık bu yolculukta değişen müşteri taleplerini karşılayabilmek için en gelişmiş yay teknolojilerini ve fonksiyonel hammaddeleri kullanarak ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmiştir. Bununla birlikte, üstün kalite anlayışından ödün vermeden ekonomik çözümler sunmak hep öncelikli hedef olmuştur. İDAŞ yataklarının huzurlu ve konforlu bir uyku sağlayarak, insana gün boyu aktif ve sağlıklı bir yaşam sunması kuşkusuz rastlantı değildir. Bu sonucun ardında ileri teknolojiler, büyük bir deneyim, uluslararası standartlara uygunluk, beklentilerin üzerindeki kalite anlayışıyla birlikte, kullanılan üstün nitelikli çelik yay sistemleri, özenle seçilmiş yeni ve doğal dolgu malzemeleri ve fonksiyonel kumaşlar bulunmaktadır.
Üç nesil bizimle büyüdü, nice nesillere...
Grntnn olas ierii yatak odas ve i mekan

Firma Resmi Adı

İDAŞ MOBİLYA

İletişim Bilgileri

(212) 444-4327
idas@idas.com.tr

Yetkili Adı Soyadı

İDAŞ MOBİLYA

www.idas.com.tr

Ferhatpaşa Mah. Ender Sok. No:3/102
Çatalca - İstanbul

Firma Faaliyet Alanları

  • EV TEKSTİLİ FİRMALARI
  • MOBİLYA FİRMALARI
  • YATAK-BAZA-KARYOLA FİRMALARI

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 2

Firma Harita