Firmaya Mesaj Bırakın

GENESE

Firma Kodu: F110667678

Kurumsal Bilgiler

GENESE FASHİON TEKSTİL BOMANTİ

Grntnn olas ierii 1 kii ayakta ve ak hava

HAKKIMIZDA 

Genese Tekstil, yirmi yılı aşkın bir süredir moda sektöründe kendine özgün tarz ve tasarımlarıyla, ulusal ve uluslararası alanda faaliyet göstermektedir. Genese Tekstil, modelleri kendi yorumu ile tasarlayıp kendine özgü renk ve desenlerle buluşturarak günün her anında şık ve iddalı görünmek isteyen Genese kadınına güçlü bir kolleksiyon sunmaktadır. Ayrıca Genese Tekstil, yedi kıtaya yaptığı ihracat ile tekstil sektörünün önde gelen firmalarından olarak, İstanbul Teknik ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) 'den başarı ödülüne layık görülmüştür.Son olarak Londra'da da mağaza açan Genese Tekstil, uluslararası katılımcısı olan defile ve fuarlara katılarak, farklı tarzı ve başarılı tanıtımlarıyla da adından söz ettirmeye devam ettirmektedir. 
Grntnn olas ierii 1 kii


 NEDEN GENESE? Genese Tekstil müşteri odaklıdır. Müşterileri günün trendleri ile buluşturur ve stil sahibi tasarımlar sunar. Yaratıcı ve yenilikçidir. Her sezon çok geniş bir kolleksiyon hazırlar. Profesyonel ekibiyle sadece kendine özgü desenler tasarlayarak, bunların dijital ortamda baskılarınıda kendi bünyesinde yapan Genese Tekstil bu alanda da sektörün öncü firmalarından olmuştur ve müşteriye sınırsız begeni seçenegi sunmaktadır. 
Grntnn olas ierii 2 kii gkyz ve ak hava

 2017 GENESE Genese Tekstil, bu sezonda da en yeni renk ve trendler dogrultusunda hazırladığı zengin kolleksiyondaki elbise, tunik, kaftan, pareo, bikini, fular, ayakkabı, çanta ve diger aksesuarları müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

www.almuka.com/firma/genese-fashion-tekstil-bomanti-11066 LİNKİMİZ

Grntnn olas ierii bir veya daha fazla kii ve ayakta duran insanlar

Firma Resmi Adı

GENESE FASHİON TEKSTİL BOMANTİ

İletişim Bilgileri

(212) 232-0492
info@genese.com.tr

Yetkili Adı Soyadı

GENESE FASHİON

www.genese.com.tr

Cumhuriyet Mah. Akar Cad. Ahenk Sok. No:1 Bomonti
Şişli - İstanbul

Firma Faaliyet Alanları

  • Abiye
  • Ayakkabı-Çanta-Kemer-Cüzdan
  • Eşarp&Şal&Fular&Tülbent&Yazma
  • İç Giyim-Mayo-Bikini-Pareo

Firma Harita