Firmaya Mesaj Bırakın

G LİNGERİE

Firma Kodu: F140566310

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

G LİNGERİE İÇ GİYİM

Grntnn olas ierii bir veya daha fazla kii

Hakkımızda

SAFARİ TEKSTİL A.Ş. 1985 yılında kurulmuş olup, şirket kuruluş tarihi itibari ile yurtdışında, kendi branşında ihtisas sahibi olmuş, iç giyim ve çorap kategorilerinde dünya markaları ile ortaklık kurmak için görüşmelerde bulunmuştur. 2012 yılına kadar olan süreçte iç giyim, çorap ve mayo da dünya pazarının %70' ini elinde bulunduran, toplam ciro hacmi 18 milyar dolar olan, 24 dünya markası ile ortaklık kurmuş ve Türkiye'nin tek satıcı firması durumuna gelmiştir.

Bu süre içerisinde, bünyesinde bulundurduğu markaları öncelikle Türkiye de çok markalı mağazalara tanıtıp satışlarını başlatmıştır. Ardından Türkiye coğrafi bölgelerinde marka olmuş iç giyim firmalarını kendi bünyesine katmıştır. Bu mağazaları ve yeni açılacak olan mağazaları G LINGERIE adı altında toplayıp, zincir mağaza olma bilincini geliştirmiştir.

Safari-Klip şirketinin Fransa ile ortaklaşa geliştirdiği G Lingerie’nin ilk mağazasını 2015 tarihinde Eskişehir Espark AVM’de açan G Lingerie, dünya devi üç grupla, Hanes Group, PD Group ve Golden Lady, işbirliği yapmaktadır. Türkiye’de 23 ilde 52 mağaza ile şuan hizmet vermekte olan G Lingerie’de satışa sunulan dünyaca ünlü markalar arasında baştaDIM, Lovable, Wonderbra, Playtex, Maiden Form, Berlei, Gossard, Pretty Polly, Filodoro, Sans Complexe, Rago, Cotonella, Dorina, Shock Absorber markaları yer almaktadır.

Grntnn olas ierii 1 kii

AMACIMIZ

Kaliteli, son teknoloji ile tasarlanmış ürünleri yurtdışı ile aynı fiyata sunmak, bünyemizdeki markaların klasik ve moda koleksiyonlarını dünya ile aynı anda mağazalarımızda bulundurmak, sütyen ve mayoda kalıplı, rahat ürünlerimiz ve ölçü sistemimiz ile tüketicileri bilinçlendirmek ve eğitimli personelimiz ile servislerimizde farklılık yaratmak.

Grntnn olas ierii 1 kii ayakta

Firma Resmi Adı

G LİNGERİE İÇ GİYİM

İletişim Bilgileri

(212) 231-4954
info@glingerie.com.tr

Yetkili Adı Soyadı

G LİNGERİE İÇ GİYİM

www.glingerie.com.tr

Ergenekon Mah. Cumhuriyet Cad. Cebeltopu Sok. As Han No:4 K:1 Harbiye
Şişli - İstanbul

Firma Faaliyet Alanları

  • İç Giyim-Pijama Firmaları
  • Plaj Giyim Firmaları
  • İç Giyim Firmaları

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 2

Firma Harita