Firmaya Mesaj Bırakın

EMR FERMUAR

Firma Kodu: F112203553

Kurumsal Bilgiler

EMR FERMUAR DÜĞME ESENYURT

Fotoraf aklamas yok

HAKKIMIZDA

Fermuar ,Tekstil ve Aksesuar faaliyetlerine ilk kez 1986 yıllında başlamış olup,1994 yılında beylikdüzündeki fabrikasında ilk fermuar imalatını gerçekleştirmiştir. 1996 yıllında Hadımköyde kurduğu 10.000 metrekarelik fabrika binasında fermuar üretimini devam ettirmişir. .2005 yılına gelindiğinde ise kapasite artırımı için gereken ortamı sağlamak üzere kurduğu ikinci fabrika binasıyla 15.000 metrekare kapalı alna ulaşarak üretimini güçlendirmiştir. 250 kişilik profesyonel ve tecrübeli kadrosu, müşteri memnuniyeti için yarışan, yenilikçi, proje üretebilen, eğitimli ve eğitilmeyi seven, takım ruhuna uygun çalışmayı hedef edinmiş kişilerden oluşmuştur. Fermuar siparişlerini müşterilerimizin yerine başından sonuna kadar takip edebilen planlama kadromuz sizlere aksesuar sıkıntısı yaşatmamayı hedef almıştır. Sonsuz renk kapasiteli şerit boyahane departmanımızda renkleriniz en hassas şekilde onaylanıp, renk haslıkları testlerinde geçirilerek sizlere ulaştırılır. EMR bünyesindeki 750 renk kapasiteli EMR renk kartelası, sektördeki en fazla renge sahip renk kartelası olması nedeniyle EMR’yi diğer firmalardan ayırmaktadır. Elcik tasarım ve çizimlerinde çalışan profesyonel kadromuz , elcik ve aksesuarlarınızı üç boyutlu programlarda çizmekte ve bünyemizdeki CNC pantoğraflarda kalıplarını yapabilmektedir. EMR Fermuar naylon şeritlerini kendi bünyesinde dokuyup dikebilecek teknoloji de sahiptir. Araştırıcı ve geliştirici bir kadroyla çalışan EMR Fermuar anti bakteriyel fermuar ile su itici fermuarı da yapabildiği ürünleri arasına katmıştır. Metal Fermuar parkurunda Amerikan Teknolojisi, dokuma parkurunda İsviçre teknolojisi, kürsör boyamada alman teknolojisi kullanan Emr Fermuar yatırımlara ve eğitime verdiği önemle kaliteyi en üst seviyeye çıkarmıştır.
Fotoraf aklamas yok
 Bünyemizde kullanılan kimyasal hammaddeler, dünyaca kabul görmüş firmalardan titizlikle seçilmiştir. Ürün parkuruna hergeçen gün yeni ürünler katmayı hedef haline gelen EMR , son yıllarda yaptığı yatırımlarla metal fermuar hattına T/2, T/4 Timsah, T/4 ve T/5 extrem (Y diş), T/4,T/5,T/7 Elite ( tek tek diş ) fermuarları eklemiştir. EMR , Naylon Botluk fermuarlarını revize ederek ayakkabı sektöründe kalitesiyle ve sunumuyla haklı bir yer edinirken yine naylon hattına NO.4 gizli fermuar parkurunu da eklemenin heyecanını yaşamaktadır.
Fotoraf aklamas yok
 Siparişleriniz, EMR kalite kontrol ve paketleme bölümünde barkot etiketleme sistemiyle paketlemektedir. Emr Fermuar hedeflerine ulaşabilmek için , sahip olduğu sistem belgesini 2010 yıllında ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemiyle yenilemiş, CLASS 1 sınıfında OEKO-TEX standart 100 belgesinin yanı sıra GOST-R ( Rusya standartlarına uygunluk sertikası) ve Rusya hijyen standartlarına uygunluk sertifikasına sahip olarak kalitesini kanıtlamıştır. Kalite laboratuarımızda siparişleriniz TSE 11516 fermuar standardı baz alınarak mukavemet testlerine tabii tutulmaktadır. Ayrıca yıkama sürtme, solma haslık testlerinin yanı sıra kürsör boya dayanıklılık testleri de bünyemizde yapılmaktadır. Çevreye dost olmak anlayışından yolla çıkılarak oluşturulan arıtma kompleksiyle çevreye ve insan sağlığına saygı ve çocuk işçi çalıştırmamak ilke olarak benimsenmiştir. Bu inanç ve siz müşterilerimizin EMR’ye duyduğu güvenle yeni web sayfamızı sizlere sunmaktan gurur duyarız.
Fotoraf aklamas yok

Firma Resmi Adı

EMR FERMUAR DÜĞME ESENYURT

İletişim Bilgileri

(212) 886-6970
fabrika@emrfermuar.com

Yetkili Adı Soyadı

EMR FERMUAR

www.emrfermuar.com

Akçaburgaz Mah. 81.Sok. No:1
Esenyurt - İstanbul

Firma Faaliyet Alanları

  • Düğme Firmaları
  • Fermuar ve Aksesuar Firmaları

Firma Harita