Firmaya Mesaj Bırakın

CARMEN

Firma Kodu: F142871151

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

CARMEN ABİYE

Grntnn olas ierii 1 kii ayakta ve ayakkablar

HAKKIMIZDA

1989 yılında kurulan CARMEN Tekstil kadın modasının vazgeçilmez markalarından birisidir. Merkezi Şişli’de bulunan Carmen Tekstil kurulduğu günden bu yana sektördeki payını sürekli geliştirmiş, seçkin firmalar için vazgeçilmez olmuştur. Şirketimiz Çorlu'da 5.000 m² kapalı alan olmak üzere 23.000 m²'lik alana sahip fabrikası vardır.

30 yıllık tecrübesini, her geçen gün yenilenen uzman kadrosu ile birleştiren Carmen Tekstil, 45 ülkede, kadın ve moda kavramlarının değişimini ve gelişimini takip eden, yeni akımlar yaratan, firmalar için ufuk açan çizgisini daha da ileri taşıyabilmek için en büyük yatırımını araştırma ve geliştirmeye yapmaktadır. Avrupa'da 15 ülkede Carmen Tekstil Ürünleri 7 farklı marka etiketiyle milyonlarca tüketiciye ulaşmaktadır.

Dünya standartlarındaki üretimimiz haklı gururumuz ve gelecek için en güçlü motivasyonumuzdur.

Grntnn olas ierii 1 kii ayakta

VİZYONUMUZ

Carmen markası ile hizmet veren firma ve çalışma ekibimiz; üretimden insan kaynaklarına, müşteri memnuniyetinden alanımızdaki teknolojik gelişmelere kadar sektörün farklı departmanlarında kendini geliştiren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Carmen Gelişen teknoloji ve moda trendleri ile birlikte müşteri isteklerini karşılayabilmek için istenilen kalitede üretim yapmayı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı firmamız, kendine misyon edinmiştir. Cevre bilinci ve toplam kalite inancı içinde, insan kaynagımızı, teknolojiyi ve bilgiyi en etkin ve en verimli şekilde kullanarak, akılcı ve öncü yaklaşımlarımızı sürdürerek, gelir ve istihdam yaratarak, ülkemizin , müşterilerimizin, çalışanlarımızın menfaatlerini en üst seviyeye yükseltmek.

Grntnn olas ierii 1 kii ayakta


Firma Resmi Adı

CARMEN ABİYE

İletişim Bilgileri

(212) 234-3536
adnan@carmen.com.tr

Yetkili Adı Soyadı

CARMEN ABİYE

www.carmen.com.tr

Güvenç Sok. Duru Han. No:21 Bomonti
Şişli - İstanbul

Firma Faaliyet Alanları

  • Abiye Firmaları
  • Bayan Giyim Firmaları

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 2

Firma Harita