Firmaya Mesaj Bırakın

AYSİRA GELİNLİK

Firma Kodu: F127038558

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

AYSİRA GELİNLİK

   

HAKKIMIZDA

Türkiye'de Gelinlik Aysira'dır.
Aysira, gelinlik perakende mağazacılığında Türkiye'nin lider firmasıdır. www.aysira.com


Kusursuz tasarımları, yüksek kalitesi ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla gelinlik sektöründe liderliğe doğru yol alan Aysira, Avrupa’nın ve Ortadoğu’nun önde gelen ve kabul gören gelinlik üretim firmaları arasında yer almaktadır.

Aysira dünya gelinlik devleri arasındaki farkını, yaratmış olduğu trend modellerle modaya yön veren gücüyle, olağan üstü koleksiyonları ve rekabetçi yaklaşımı ile ortaya koymaktadır.

Aysira perakende müşterilerinin gelinlikte, yüksek kalite, ürün çeşitliliği ve ulaşılabilir fiyat talep ettiğinin farkındadır 
Bu bilinçle hareket eden Aysira doğru ürünü doğru zamanda, doğru fiyatta doğru pazara ulaştırmaktadır.

Aysira, fast fashion sisteminin fabrikasyon üretimini uygulayarak başarılı olmuş ve daha da büyümüştür.

Perakendecilerine sağlamış olduğu (1 - 3 hafta) kısa temin süresi avantajını, fabrikasyon üretimden kaynaklı stoklu çalışmalarından sağlamaktadır.

Gelinliğin yanı sıra abiye tasarımlarıyla da dikkat çeken Aysira renkli ürün gurubundaki muhteşem tasarımlarıyla da sektörde adından söz ettirmektedir.
Aysira tasarımcıları, sofistike, romantik ve tüm şık detaylarıyla sürekli yenilenen ve kabul gören fast fashion koleksiyonlarına da yer vermektedir.

   
Dünyadaki büyük gelinlik fuarlarına aktif olarak katılan Aysira; Lübnan, Azerbaycan, İran, Bulgaristan, Almanya, İtalya, Suriye, Rusya, Belarus gibi birçok ülkede satış noktalarına sahiptir ve uluslararası pazar ağını gün geçtikçe genişletmektedir.

5000m2 kapalı üretim alanı toptan ve perakende satış mağazaları ile yeni istihdam alanları yaratan Aysira yatırımlarına devam etmektedir.

Ürünler
Gelinlik, Nişan Elbisesi, Mezuniyet Elbisesi, Gece Elbisesi, Gelin Duvağı, Gelin Kesesi, Gelin Ayakkabısı, Gelin Aksesuarı
  

Firma Resmi Adı

AYSİRA GELİNLİK

İletişim Bilgileri

(262) 223-7013
info@aysira.com

Yetkili Adı Soyadı

AYSİRA GELİNLİK

www.aysira.com

Sırrıpaşa Mah.Denizciler Cad. No:226
Derince - Kocaeli

Firma Faaliyet Alanları

  • Gelinlik&Nişanlık&Bindallı Firmaları
  • Abiye Firmaları

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 4

Firma Harita