Firmaya Mesaj Bırakın

AKMANLAR ALÜMİNYUM

Firma Kodu: F154452454

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

AKMANLAR ALÜMİNYUM

Grntnn olas ierii 2 kii oturan insanlar masa oturma odas ve i mekan

HAKKIMIZDA

1985 Yılında Alüminyum doğrama imalatıyla Ankara’da sektöre adım atan AKMAN ailesi, 1992 yılında Akmanlar Alüminyum Ltd. Şti unvanı ile İzmir’de doğrama imalatının yanı sıra alüminyum profil ve aksesuar satıcılığını yapmaya başlamıştır.
Akmanlar Alüminyum AŞ, bünyesinde Alüminyum panjur sistemleri, alüminyum kapı pencere sistemleri, alüminyum cephe sistemleri, güvenlikli alüminyum dış kapılar, Ahşap Alüminyum kapı kasaları, Kompozit levha, cnc kesim & ebatlama , Elektrostatik toz boya tesisi ile 7000 m2 alanda hizmet vermektedir.
İstikrarlı büyüyen yapısı ve artan talepler doğrultusunda 2015 yılında Akmanlar Alüminyum, alüminyum kapı pencere sistemleri, panjur sistemleri, Güvenlikli Alüminyum dış kapılarda ALUWAY markası ile ürünlerini tek bir çatı altında birleştirmiştir.
Akmanlar Alüminyum, Kompozit levha, Alüminyum sistemleri, panjur sistemlerinde, Türkiye ve Avrupa’nın Lider markalarının temsilciliklerini üstlenerek kaliteli ürün, müşteri memnuniyeti ve vermiş olduğu hizmet ile sektör liderliğini 27 yıldır korumaktadır.
Ege bölgesinde 108 renk 40.000 m2 kompozit levha stoğu ile bölgenin en büyük deposu olarak satışlarına devam etmektedir. Aynı zamanda, kompozit levha da yapmış olduğu ebatlama ile iş ortaklarına çözüm sunmaktadır.
Alüminyum panjur sistemlerinde, aylık ortalama 3000 adet panjur imalat kapasitesine sahip Akmanlar Alüminyum, ALUWAY Panjur ve kepenk sistemleri markası ile kaliteli ve hızlı teslimat yapmaktadır.
Alüminyum Kapı pencere ve cephe sistemlerinde güçlü stok yapısıyla, boya tesisiyle, binlerce istenilen rengi değerli iş ortaklarının hizmetine sunmuştur.
Satış ağını genişletmek, ürün çeşitliliğini artırmak adına 2016 yılında yeni fabrikasında günlük ortalama 10 ton boyama kapasitesi ile tam otomatik elektrostatik toz boya tesisini Ege bölgesine kazandırmıştır.

Grntnn olas ierii i mekan unu diyen bir yaz Kaliteli yaam alanlar cePHE DE CAM SISTERLERI AKMANLA AKMANLAR ALUWAY

VİZYON

Yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmak. Müşterilerin talep ve beklentilerini tespit ederek imkanlarını bu doğrultuda yönlendirmek, profesyonellik ve kalite koşullarından ödün vermeden çalışarak, hizmet ettiği firmaların tercih ettiği ve rakiplerinin saygı duyduğu, Türkiye ve dünyada sektörün lideri olan bir kuruluş olmak.

MİSYON

Akmanlar Alüminyum, satışa sunduğu ürünlerin kalitesi, marka çeşitliliği ve çalışanlarının profesyonelliği sayesinde müşterilerine gereken hizmeti en iyi şekilde vermektedir. Bunu yaparken, sektördeki yenilikleri yakından takip edip, kendini sürekli geliştirip en son teknolojiyi kullanmayı kendine görev edinmiştir.

Fotoraf aklamas yok

Firma Resmi Adı

AKMANLAR ALÜMİNYUM

İletişim Bilgileri

(232) 265-3688
info@akmanlar.com

Yetkili Adı Soyadı

AKMANLAR ALÜMİNYUM

www.akmanlar.com/

Fatih Mah.1142 Sokak No:33 Sarnıç
Gaziemir - İzmir

Firma Faaliyet Alanları

  • Cephe Sistemleri ve Kaplamaları
  • Kapı &Pencere ve Aksesuar Firmalar

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 4

Firma Harita