Firmaya Mesaj Bırakın

ADDAX TEKSTİL

Firma Kodu: F111946531

Firma Tanıtım Videosu

Kurumsal Bilgiler

ADDAX TEKSTİLHAKKIMIZDA 

Hakkımızda www.addax.com.tr üyelerine özel fiyatlar sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. Kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak, müşteri istekleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam etmektedir. Vade farksız 6 taksit imkânı, kapıda ödeme seçeneği, ücretsiz kargo kampanyaları ve en önemlisi HIZLI KARGO avantajıyla en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan addax, yaratıcılığı zarafetle buluşturmuş ürünler üreterek bayanların zarafet simg class='img-responsive' style='max-height: 500px;display: block; margin: 0 auto; 'esi olmayı kendisine özgün tasarım
Güvenli Alışveriş
addax.com.tr veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. addax.com.tr’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.
 Kalite ve Orjinallik Garantisi  
Satılan her ürün addax.com.tr’nin güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında addax’ın özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.
  

Firma Resmi Adı

ADDAX TEKSTİL

İletişim Bilgileri

(228) 315-0444
destek@addax.com.tr

Yetkili Adı Soyadı

ADDAX TEKSTİL

www.addax.com.tr

4 Eylül Mah. İsmet İnönü Cad. No: 252
Bozüyük - Bilecik

Firma Faaliyet Alanları

  • Gömlek-Bluz-Penye Firmaları
  • Kot&Jeans&Denim Firmaları
  • Üst Giyim Firmaları
  • Bayan Giyim Firmaları
  • Bayan Giyim e- Ticaret Firmaları

Firma Videoları Toplam Video Adeti: 3

Firma Harita